Anasayfa / Hakkımızda

CAMİİ YAPI HAKKINDA

Camii Yapı
Yücel Kalfa

Cami Kalfası | Yücel AYDIN Kimdir?

Ben YÜCEL AYDIN Kardeşlerim Yüksel AYDIN ve Mehmet Akın AYDIN... İnşaat tecrübemiz daha eskilere dayansa da 1993 yılından itibaren sadece camii yapımı ile uğraşmaktayız.

1993 ile 2000 tarihleri arasında sadece kaba inşaatıyla (kalıp, demir, duvar, beton) işleriyle uğraşmakta olan ekiplerimiz 2000 tarihin den itibaren genellikle yapmış olduğumuz camilerin ic sıvası,dış mozaik kaplaması yapımına devam ettik.

CAMİİ YAPI

" Yücel Kalfa ve Kardeşleri ile Yükselen Camiler "

RÖLÖVE YAPI ve DEKORASYON adıyla devam eden firmamızla vitray ve beton pencere imalatına devam etmekteyiz.

Osmanlıdan sonra unutulmaya yüz tutmuş işçilikleri, mukarnas saçak motifleri pencere sovelerini geliştirerek camii sektörününhizmetine sunmaya calışmaktayız.

2009 yılından itibaren OSMANLI ALEM adı altında yapmış olduğumuz fiberglass alem ve cami aksesuarların da en kaliteli ürünleri üretebilmek için bir kaç yıllık arge çalışması ile 2011 yılından itibaren cami sektörümüze kazandırmış bulunmaktayız.

Fiberglass ile gelişen tecrübemiz yerine uygun kullanım amaçlı görsel kubbeler, mukarnaslar, minare küllahları ve ofis aksesuarlarına kadar çeşitli ürünlerle yelpazeyi genişletmiş bulunmaktayız. Bütün bu birikimlerimizle sektörümüze anahtar teslim cami yapmaya başlayarak kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam etmekteyiz.

Yaptığımız işçiliklerde yüreğimizi de ortaya koyarak beğeniyle ovündüğümüz eski eserlerde olduğu gibi aslına uygun, saglamlığı önde tutarak kalitenin ve estetiğin birbirini takip etmesini amaçlayıp ciddi eser adaylarını yapmaya çalışmaktayız.

Yıllarında verdiği tecrübe ile cami sektörümüze fiber alem ve çeşitli camii aksesuarlarını hızlı bir şekilde kazandırmaya devam etmekteyiz. Hedefimiz bizden sonraki nesillerin bizlerin yaptığı eserlerle de övünerek, Camii kültürünü geleceğe taşımaktır.

Ekibimiz